2023 metų vasarą LTG Link pasirašė 226,5 mln. eurų vertės sutartį dėl naujų elektrinių ir baterijomis varomų traukinių įsigijimo. Planuojama, kad pirmieji elektrinių ir elektrinių-baterinių traukinių bandymai Lietuvoje startuos jau 2025 m., o į keliones jais keleiviai galės leistis 2026 m. viduryje–2027 m. pradžioje. Šiai dienai planuojama įsigyti 9 elektrinius ir 6 elektrinius-baterinius traukinius, bet sutartyje numatyta, kad, esant poreikiui, „LTG Link“ galės įsigyti papildomus traukinius.

Naujieji traukiniai bus dviejų tipų: elektriniai ir elektriniai-bateriniai. Elektriniai traukiniai kursuos tarp sostinės ir Klaipėdos, o elektriniai-bateriniai, planuojama, tarp Kauno ir Šiaulių bei tarp Vilniaus ir Marcinkonių. Šiais traukiniais be papildomo baterijų įkrovimo bus galima įveikti iki 70 km.

Naujieji traukiniai bus komfortiški ir tylūs, juose bus lengva darbuotis ar tiesiog atsipalaiduoti kelionės metu. Be to, jie bus visiškai pritaikyti žmonėms, turintiems ribotą judumą: traukiniuose nebus jokių judėjimą ribojančių laiptelių, visos sėdėjimo vietos bus jaukios ir patogios.