Atnaujintas keleivinių traukinių tvarkaraštis: daugiau sustojimų ir platesnės galimybės keliauti traukiniu

Nuo balandžio 1 d. Vilnius–Kaunas maršrute traukiniai dažniau stos Kaišiadorių, Vievio, Karčiupio ir Palemono stotyse. Maršrute Vilnius–Turmantas sustojimas suplanuotas Gerkonių stotyje, Vilnius–Marcinkonys maršrutu kursuojantis traukinys dažniau stos Panerių stotyje. Maršrute Vilnius–Oro uostas–Jašiūnai–Vilnius nuo gegužės 1 d. numatyti papildomi reisai, o nuo balandžio pirmos – papildomas sustojimas Parudaminio stotyje. 

„Mes pastoviai analizuojame mūsų keliautojų poreikius, pokyčius ir reaguojame, ieškodami geriausių sprendimų, kad tvarios ir patogios kelionės traukiniais visos Lietuvos gyventojams būtų kuo patrauklesnės ir taptų labiau konkurencingos važiavimui nuosavu automobiliu“,  – sako „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė.   

Bendrovės keleivių apklausų rezultatai rodo, kad traukinių maršruto patogumo vertinimas antrus metus siekia 9 balus iš dešimties. Palyginti, 2021 m. šis vertinimas siekė – 8,7 balo, o 2020 m. – 8 balus.     

Kovo 15 dieną startavo bilietų pardavimas į populiarų maršrutą Vilnius–Ryga iš papildomų sustojimų Jonavoje ir Kėdainiuose. Per pirmą savaitę į tarptautinį maršrutą nupirkta apie 60 bilietų iš arba į Kėdainius ir apie 90 bilietų iš arba į Jonavą.  

Atsižvelgus į keleivių galimą poreikį, papildomi vėlyvi reisai leidžiami visų Eurolygos namų rungtynių Kaune metu, taip pat suplanuoti priderinti reisai po didesnių koncertų ir renginių Kauno Žalgirio arenoje. 

Tebetęsiant suplanuotus geležinkelio elektrifikacijos projekto darbus,  „LTG Link“ šventiniu Velykų laikotarpiu didina pajėgumus – keleivių patogumui visais maršrutais Lietuvoje traukiniai kursuos įprastai ir papildomai maršrutuose Vilnius–Klaipėda ir Radviliškis–Šiauliai–Klaipėda traukinių eismas bus visiškai atnaujintas, bei kursuos padidinti sąstatai.   

Daugiau informacijos apie visus traukinio maršrutus rasite https://bilietas.ltglink.lt/