Parduotas 10 000-asis bilietas tarptautinio traukinio maršruto Vilnius – Ryga

Traukinio maršrutuose tarp Lietuvos ir Latvijos sostinių per nepilnus du mėnesius parduotų bilietų skaičius perkopė 14 tūkstančių, iš jų – 10 tūkstančių įsigijo keleiviai, kurių tikslas – kelionė nuo pradinio iki galutinio maršruto taško – iš Vilniaus į Rygą, ar iš Rygos į Vilnių.  

Naujuoju kasdieniu maršrutu Vilnius–Ryga keliauti galima iš keturių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kaišiadorių, Šiaulių ir Joniškio – pirmieji trys miestai turi patogias jungtis su kitus miestus jungiančiais maršrutais, o Joniškiui naujai sudaryta galimybė susisiekimui traukiniu. Traukinio maršrutuose tarp Lietuvos ir Latvijos sostinių  parduotų bilietų skaičius perkopė 14 tūkstančių, iš jų – 10 tūkstančių įsigijo keleiviai, kurių tikslas – kelionė nuo pradinio iki galutinio maršruto taško – iš Vilniaus į Rygą, ar iš Rygos į Vilnių.    

Šią savaitę maršrutu Vilnius–Ryga važiavo ir keleivė nusipirkusi 10 000-ąjį tarptautinio maršruto bilietą, ja tapo vilnietė Gerda Lynikienė. Gerda 3 dienom į Rygą važiavo trumpų atostogų, laimingu 10 000-uoju bilietu tapo atgalinis bilietas iš Rygos į Vilnių. Anot vilnietės, atostogas paskatino ir noras išbandyti naują traukinio maršrutą.  

„Šis maršrutas pranoko lūkesčius, juo aktyviai naudojasi tiek Lietuvos, tiek Latvijos gyventojai. Keleivių vertinimas rodo, kad keliauti maršrutu Vilnius – Ryga itin patogu, įvertinimo vidutinis rodiklis siekia 9,4 balo. Šį maršrutą teigiamai vertina ir verslo partneriai, vien sausio mėnesį verslo klientų dalį sudarė 4 proc.”,  – sako „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė. 

Daugiausia traukiniautojų į Rygą vyksta iš Vilniaus – apie 64 proc., maždaug 16 proc. keleivių Rygoje lankosi iš Šiaulių, kas dešimtas traukiniautojas – iš Kaišiadorių, apie 7 proc. keleivių į Rygą važiuoja iš Joniškio. Tarptautinis maršrutas yra aktualus šeimoms ir jaunimui – apie 10 proc. keleivių – vaikai ir moksleiviai.