„Tvarių kelionių klubo“ nariai per metus traukiniais nukeliavo 53 milijonus kilometrų

Lygiai prieš metus LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ įkūrė unikalią skaitmeninę kelionių traukiniais ir aplinkos tausojimo skatinimo programą „Tvarių kelionių klubas“, kurioje sukauptus už įveiktus kilometrus taškus galima keisti į nuolaidas kitoms kelionėms. Per metus maždaug 45 tūkstančiai klubo narių nuvažiavo 53 milijonus kilometrų, sutaupė apie 3 tūkst. tonų CO2 ir pasinaudojo daugiau nei 40 tūkstančių eurų nuolaida.  

Vienas iš strateginių „LTG Link“ tikslų  –  mažinti  poveikį aplinkai ir paskatinti keleivius rinktis tvaresnius keliavimo budus. „Tvarių kelionių klubo“ narių naudos apskaičiuojamos automatiškai atsižvelgiant į nuvažiuotus traukiniu kilometrus ir remiantis tarptautinėmis geležinkelių taršos mažinimo metodologinėmis taisyklėmis. Už kiekvieno traukiniu keliaujančio klubo nario  sukauptus CO2 kilogramus suteikiami virtualūs taškai, kurie konvertuojami į nuolaidas.   

Traukiniautojus vienijantis klubas nuolat siūlo nariams išskirtinių akcijų ir pasiūlymų. Vienerių metų gimtadienio proga klubo nariai visą kovo mėnesį pirmadieniais-ketvirtadieniais gali pasinaudoti 35 proc. nuolaida, važiuojant maršrutu Vilnius-Ryga-Vilnius. 

„Pastebime, kad auga keleivių lojalumas tvarioms ir patogioms kelionėms traukiniams, jie važiuoja gerokai dažniau.  Skaičiuojame, kad vidutiniškai vienas klubo narys yra nuvažiavęs daugiau nei tūkstantį kilometrų, o daugiausiai nuvažiavęs „Tvarių kelionių klubo“ narys per metus keliavo 394 kartus ir įveikė 40 524 kilometrus“, – sako „LTG Link“ verslo vystymo ir rinkodaros vadovė Modesta Gusarovienė.    

Pasak M. Gusarovienės, nuo klubo įkūrimo prie jo prisijungė apie 45 tūkstančiai traukiniautojų, bendrai jie sutaupė apie 3 tūkst. tonų CO2 ir pasinaudojo daugiau nei 40 tūkstančių eurų nuolaida. Per metus klubo nariai pravažiavo 53 milijonus  kilometrų.   

Prie programos prisijungti norintiems klientams tereikia „LTG Link“ interneto puslapyje arba per mobiliąją programėlę susikurti arba prisijungti prie asmeninės paskyros ir užsiregistruoti į klubą. 

Tai padarius, traukiniautojams automatiškai kaupsis taškai už kiekvieną kelionės traukiniu metu sutaupytą CO2 kilogramą, o šiuos taškus galima iškeisti į nuolaidą traukinio bilietui ar daliai kitų bendrovės paslaugų. Programoje dalyvauti gali visi skaitmeniniais kanalais bilietus įsigyjantys keleiviai, išskyrus verslo klientus ir LTG grupės darbuotojus.