Vilniaus geležinkelio stotis lankytojus pasitinka išskirtinėmis pavasario dekoracijomis

Jau tapo gražia tradicija, kad per svarbiausias metų šventes keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ stebina traukiniautojus unikaliais spendimais: per Kalėdas išpuošti traukiniai kuria šventinę nuotaiką kelionės metu, o per šias Velykas nuspręsta papuošti pernai rekonstruotą Vilniaus geležinkelio stotį, kurią aplanko daugelis Lietuvos keliautojų.  Pavasariškomis dekoracijomis, kurių pagrindinis akcentas pavasario gėlėmis padabintos 43 metrų perono lubos –  bus galima mėgautis visą pavasarį.

Prieš pat Velykas sostinės traukinių stotis lankytojus stebina papuoštais fasado langais, gėlių alėja, nusidriekusia pagrindiniu peronu ir gėlėmis dabintomis sūpynėmis. Praėjusių metų pabaigoje rekonstruota stotis jau nebėra vieta, kurioje keliautojai praleidžia vos kelias minutes iki traukinio išvykimo, tai – sostinės traukos centras, kur organizuojamos ekskursijos, lankytojus kviečia parodos, veikia Geležinkelių muziejus, įsikūrusios kavinės, sukurtos patogios erdvės laukiantiems kelionės, norintiems padirbėti, pasikrauti išmaniuosius įrenginius ar užkąsti. 

„Būtent nuo stoties prasideda kelionė, todėl šį kartą nuotaiką kūrėme ne traukinyje, o Vilniaus stotyje, kurią aplanko ko gero dauguma keliautojų. Neabejoju, kad papuoštos stoties ateis pažiūrėt ir keliauti šiuo metu neplanuojantys miesto gyventojai ir sostinės svečiai, bet tikimės, kad pasižvalgyti atėję, jeigu ne šį kartą, tai ateityje jie susigundys kelione traukiniu ir norės tapti traukiniautojais, kuriems keliauti traukiniu, itin tvaria, patogia ir saugia transporto priemone, bus malonumas“, – sako Kristina Meidė, „LTG Link“  vadovė.    

Dešimties žmonių komandą stotį puošė dvi dienas, ypač kruopščiai buvo puošiamos pagrindinio 43 metrų perono lubos, kurioms padengti prireikė net 1 300 žiedų, gamintų sostinės menininkų.  Dekoracijos puoš pagrindinę šalies stotį visą pavasarį, planuojama, kad kitais metais toks sprendimas taps tradicija ir keliaus po kitų miestų traukinių stotis.